Výsledková listina ročníku 2022

Výsledky v kategoriích

Krátký film na regionální téma
  1. 1. a 2. cena
    neudělena
  2. 3. cena
    kolektivu autorů ZŠ Kolín za snímek O drakovi v Kolíně
  3. 3. cena
    Adamu Vápeníkovi a Tadeášová Kopčákovi za snímek Kunětická hora
Krátký hraný film
  1. 1. cena
    neudělena
  2. 2. cena
    Natálii Slováková za snímek Lockdown
  3. 3. cena
    Gabriele Císařové za snímek Vinyl
Animovaný film
  1. 1. cena
    Sofii Fenykové za snímek Společně
  2. 2. cena
    Daně Morávkové za snímek Smaženice
  3. 2. cena
    Elišce Cvachové za snímek Life Like
  4. 3. cena
    Anně Marii Chrenkové za snímek The Playground
  5. 3. cena
    Adamu Folprechtovi za snímek Balada o očích topičových
Videoklip a YouTube videoprezentace
  1. 1. cena
    Adamu Hozovi za snímek Skluzavka
  2. 2. cena
    neudělena
  3. 3. cena
    Ladislavu Horákovi za snímek Oblaka – naučné video
Juniorské filmové okénko (pro žáky 2. stupně ZŠ)
  1. 1. cena
    Jáchymovi Jakoubkovi za snímek A jéje, …umělá inteligence!
  2. 2. cena
    Davidu Kuncovi za snímek Pusa
  3. 3. cena
    Kateřině Menčíkové za snímek God od nature
Snímky studentů filmových škol do 21 let
  1. 1. cena
    Marii Kowersové za snímek Toulky s rodinou Rádsetoulavou
  2. 2. cena
    Ondřejovi Dautovskému a Janu Galdovi za snímek Naivní pohled Luďka Farkaše
  3. 3. cena
    Veronice Hýblové za snímek Projekt K.P.

Speciální ceny

Cena náměstka hejtmana Pardubického kraje pro kulturu Romana Línka

Anně Amálii Komárové za snímek Proč padají hvězdy?

Cena primátora města Martina Charváta

Andree Janovské za snímek Celý svět je tvým plátnem

Cena FOMEI s.r.o. Hradec Králové

Ondřeji Vasilovčíkovi a Jaroslavu Nymburskému za snímek Art of insanity

Cena Východočeského volného sdružení pro amatérský film a video

Jáchymovi Jakoubkovi za snímek: A jéje, …umělá inteligence!

Daně Morávkové za snímek Smaženice

Cena ředitele školy DELTA s.r.o.

Frederiku Černíkovi za animovanou znělku soutěže Pardubický kraťas

Fotogalerie

Vrátit zpět